УВАГА!!! У зв'язку з воєнним станом в Україні ціни, асортимент і наявність товару уточнюйте у менеджера

Заглушка на каналізаційну трубу

Сортування:
Заглушка на каналізаційну трубу 40
Продано
5.00 грн.
Заглушка на каналізаційну трубу

Представлені у категорії товари використовуються для внутрішньої каналізації.


Заглушка каналізаційна

Зовнішня система відведення стоків може мати розгалужену структуру, яка періодично потребує реорганізації з метою видалення, додавання відгалужень, а також потребує обслуговування. Спростити виконання робіт дозволяє заглушка для каналізаційної труби. Це фітинг у вигляді пробки, що фіксується всередині відведення магістралі та блокує переміщення робочого середовища.

Його монтаж може виконуватись різними способами залежно від призначення та матеріалу виготовлення елемента. Постійна каналізаційна заглушка встановлюється за допомогою зварювання, із застосуванням клею, що дозволяє створити нероз’ємне високогерметичне з’єднання. Тимчасова заглушка може фіксуватися у відводі із застосуванням гумового ущільнення, що заповнює зазори в місцях стикування, забезпечуючи надійне блокування. Вона легко видаляється з отвору.

Призначення фітингу

  1. Перекриття невикористовуваних відгалужень від основної магістралі.
  2. Тимчасове блокування певних ділянок системи, коли заглушка для каналізаційної труби дозволяє провести ремонтні роботи, прочищення або ревізію.
  3. Забезпечення відсікання окремої квартири від загальної розводки. В цьому випадку фітинг встановлюється на вході у стояк.
  4. Консервування резервних відгалужень для аварійних ситуацій. Тут застосовуються заглушки для каналізації тимчасові.
  5. Оперативна локалізація стоків у разі виникнення протікання, що спрощує виконання ремонтних робіт.

Характеристики заглушки для каналізаційної труби

При виборі фітинга важливо звернути увагу на низку моментів. Матеріалом виготовлення може бути метал (чавун, сталь), полімер (ПП, ПВХ, металлопластик тощо.) Найбільшу популярність останніми роками отримав полівінілхлорид. Він мало важить, стійкий до механічних навантажень, не руйнується під дією хімічно-агресивного середовища стоків. Важливо, щоб матеріал каналізаційної заглушки збігався з системою.

Найважливіша характеристика фітингу – герметичність. Її забезпечує міцність елемента, тип з’єднання. Максимальну надійність блокування труб гарантує застосування зварювання, спеціального клею.

Розмір фітингів для зовнішніх систем варіюється в діапазоні 100-250 мм. Заглушка каналізаційна 100 застосовується для перекриття невеликих відгалужень, входів у стояки, діаметр 250 мм застосовується для роботи з основною магістраллю відведення стоків.

Магазин інженерної сантехніки «Аквамайстер» у м. Запоріжжя пропонує тільки якісний товар за найкращими цінами в місті, а наявність власного складу дозволяє швидко та легко купити необхідне обладнання та комплектуючі.

Докладнішу консультацію ви можете отримати у наших спеціалістів, зв’язавшись із ними за телефонами, які ви знайдете у розділі сайту «Контакти».