УВАГА!!! У зв'язку з воєнним станом в Україні ціни, асортимент і наявність товару уточнюйте у менеджера

Складне каналізаційне коліно для внутрішньої каналізації

Сортування:
Складне каналізаційне коліно для внутрішньої каналізації


Складне каналізаційне коліно для внутрішньої каналізації

У простих конфігураціях системах відведення стоків для створення вигинів трубопроводу використовується коліно каналізаційне 50 або 110 мм. У нестандартних випадках застосовується складне каналізаційне коліно, яке відрізняється від звичайних фасонних елементів наявністю додаткового відведення. Він має менший діаметр, ніж перетин корпусу фітинга і може бути спрямований убік (ліворуч, праворуч) або вгору. Це дозволяє створити в трубопроводі складний вузол, об’єднавши відгалуження системи, що розташовуються у різних площинах та напрямках.

Характеристики та особливості застосування складного каналізаційного коліна

Матеріалом для виробництва фасонного елемента є первинний поліпропілен, що виготовляється з непереробленої сировини. Це забезпечує міцність, довговічність та надійність під час експлуатації. Середній термін служби виробу становить 50 років.

Складне каналізаційне коліно призначене для самопливних безнапірних систем відведення стоків, в яких переміщається робоче середовище без створення додаткового тиску. Фасонний елемент зберігає міцність у широкому діапазоні температур та витримує нагрівання до +80 °C короткостроково. У плані стійкості до хімічної дії він також демонструє відмінні показники, витримуючи контакт із агресивними кислотними та лужними середовищами.

Технологія монтажу каналізаційного коліна

Для встановлення фітинга на трубопровід застосовується розтрубна технологія збирання, що не передбачає застосування спеціалізованого обладнання, інструментів, клею тощо. Алгоритм дій:

  1. Розміщення та фіксація кільцевої гумової прокладки у розширеному відведенні каналізаційного коліна.
  2. Підготовка гладкої частини труби, яка вставлятиметься в розтруб. Вона очищається від забруднень, знежирюється, знімається фаска під кутом 15 градусів.
  3. Введення підготовленого відрізка труби в розтруб коліна до упору. Для забезпечення ковзання він попередньо змащується силіконом, мильним розчином, гліцерином.
  4. Перевірка якості з’єднання. Важливо, щоб стик розташовувався перпендикулярно до осі трубопроводу.

Не рекомендується як мастильні матеріали використовувати солідол або машинні масла, що містять нафтопродукти, так як вони можуть порушити цілісність кільцевого ущільнення.