УВАГА!!! У зв'язку з воєнним станом в Україні ціни, асортимент і наявність товару уточнюйте у менеджера

Люки пластикові для зовнішньої каналізації

В категорії немає товарів

Продовжити
Люки пластикові для зовнішньої каналізації

Прокладені під землею водопровідні, каналізаційні комунікації потребують контролю, обслуговування, періодичного ремонту. На кожну шахту, що веде на поверхню, колодязь необхідно купити каналізаційний люк для вирішення 2-х завдань. По-перше, забезпечення безпеки пересування дорогами, тротуарами для транспорту, пішоходів. По-друге, захист комунікацій від несанкціонованого проникнення, засмічення.
Раніше каналізаційні люки виготовлялися переважно з чавуну. Останнім часом на зміну прийшли зручніші в експлуатації вироби з пластику та полімерпіщані люки.
Ключові характеристики
Матеріалом для виготовлення є поліетилен низького, високого тиску з додаванням добавок-модифікаторів. Вони надають люкам для каналізації додаткову міцність, довговічність, стійкість до зовнішнього впливу. У виробництві використовується переважно вторинна сировина як економічніша. Для виготовлення застосовується метод пресування.
Сучасні люки каналізаційні пластикові універсальні та підходять для комунікацій громадського чи індивідуального призначення. Їх монтують як у тротуарах, у паркових зонах, і на присадибних ділянках. Вироби можуть мати опуклу, плоску форму, оснащуються болтами для фіксації положення та запірним механізмом для захисту від розтину сторонніми особами.
Чому варто люк каналізаційний купити саме із пластику
У порівнянні з традиційними, що відходять в минуле аналогами з чавуну, пластикові вироби мають цілу низку плюсів. Ключові серед них:
1. Доступна вартість. Щоб каналізаційний люк купити потрібно на порядок менші витрати, ніж на придбання виробів з чавуну.
2. Невелика вага. Пластикові вироби зручніші в експлуатації, при транспортуванні.
3. Стійкість до корозії. Вони несприйнятливі до впливу опадів, пилу, забруднень.
4. Екологічність. Безпечний для здоров’я та навколишнього середовища каналізаційний люк пластиковий не містить токсичних компонентів.
5. Пожежна безпека. Матеріал, що застосовується при виготовленні, не схильний до горіння.
6. Тривалий термін служби. Щонайменше 50 років.
У сучасних люків, які можна купити в нашому магазині, дуже високі показники міцності. Вироби витримують навантаження до 40 тонн.